Informacje i nowości

Program wymiany dysku 3TB w iMac’u 27 cali

Firma Apple uruchomiła program wymiany dysków twardych 3TB dla niektórych modeli iMac.

Jeśli kupił27-calowego iMac’a z dyskiem 3TB od grudnia 2012 do września 2013 r, twój Mac może kwalifikować się do wymiany dysku.

Przedstawiciele Apple stwierdzili, że duża część dysków 3TB znajdujących się w kupionych w tym okresie iMac’ach 27′ może zawierać usterki, które mogły powodować słabe działanie twardego dysku. Dodatkowo, firma Apple oferuje zwrot pieniędzy dla każdego, kto już zapłacił za wymianę dysku twardego 3TB z powodu awarii mechanicznej.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy twój komputer Mac może podlegać wymianie, odwiedź stronę programu wymiany i wpisz numer seryjny swojego iMac’a. Numer można znaleźć na spodzie urządzenia lub w systemie OS X wybierając opcję „Ten Mac” w menu Apple. Wymiany będą dokonywać autoryzowane serwisy Apple. Można również skontaktować się z działem pomocy technicznej Apple telefonicznie np. pod nr tel. 800 702 322. 

Program wymiany dysków twardych wygasa 19 grudnia 2015 i pomimo tego, że jeszcze trochę czasu pozostało, może warto spróbować uzyskać taką wymianę już dzisiaj.

[source name=Apple.com url=https://www.apple.com/support/imac-harddrive-3tb/]

To Top