Informacje i nowości

Refubrished iMac 27′ Retina w okazyjnej cenie od Apple

Firma Apple niedawno rozpoczęła sprzedaż 27-calowego iMac’a z wyświetlaczem Retina 5K po renowacji. W sklepie internetowym Apple, jako pierwsi okazję zauważyli portal MacGeneration i 9to5Mac . Te odnowione modele oferują możliwość zaoszczędzenia amerykańskim klientom do 15 procent od ceny detalicznej nowego modelu.

Taniej i najpewniej.

Kilka opcji 27-calowych modeli iMac’a z wyświetlaczem Retina, pojawiło się w oficjalnym sklepie Apple na rynek USA. W tym model podstawowy, który jest dostępny za 2119 dolarów z procesorem 3.5GHz Intel Core i5 na pokładzie, 8GB pamięci i 1TB pamięci w trybie Fusion Drive. Inne dostępne komputery iMac z wyświetlaczem Retina dochodzą do 2,519 dolarów, a to poprzez 16 GB pamięci i dysk Fusion Drive 3TB. Modele czekają w magazynie i dostępne są do wysyłki, od ręki. 

retina-imac-refurbished

Po miesiącach plotek i spekulacji, Apple zaprezentowało podczas październikowej konferencji 27-calowego iMac’a z wyświetlaczem Retina. Do dyspozycji mamy rozdzielczość 5120 na 2880 pikseli z lepszym współczynnikiem kontrastu, doskonałymi kątami widzenia i perfekcyjnymi barwami. Wczesne wrażenia recenzentów były bardzo pozytywne. Chwalili sobie „wspaniały ekran”, zauważając, że jest to ogromny krok naprzód, dla technologi, która przywędrowała wprost z przenośnych wyświetlaczy Apple. W Polsce Sklep Apple prowadzi sprzedaż odnowionych produktów /tutaj/. Warto śledzić portal na bieżąco, gdyż z dnia na dzień mogą pojawić się przystępne okazje z najpewniejszej ręki.

[source name=Macrummors url=http://www.macrumors.com/2015/01/16/refurbished-retina-imac-now-available/]

To Top