Plotki

iPhone 7 – koncept inspirowany komputerem iMac

O ile nie pewny jest fakt czy nazwa kolejnej wersji iPhone’a będzie oznaczona cyfrą 7 to wiemy na pewno, że kolejną wersję tego telefonu zobaczymy jeszcze w tym roku. W sieci pojawia się bardzo dużo tych mniej i bardziej ciekawych wizualizacji przyszłych produktów Apple. Niektóre z nich posiadają futurystyczne funkcje, jak na przykłąd projektor lub były i takie które potrafiły się przemieniać w inne produkty Apple.

Osobiście bardzo mi się spodobał jeden z konceptów na który natknąłem się całkiem przypadkiem. iPhone 7 wykonany na wzór komputera stacjonarnego iMac. Według mnie to właśnie w tą stronę powinna iść firma z kolejnym modelem iPhone’a. Wypukły tył tak podobnie jak było to w kultowych modelach iPhone’a 3G/3GS, wyświetlacz bez zaokrąglonych rantów oraz dioda sygnalizująca o nowych połączeniach wokół przycisku Touch ID. Model prawie idealny. Zresztą sprawdźcie sami poniższe nagrania.

[youtube id=”SAgWEyvcruM”]

[youtube id=”5Aof3hwgP6w”]

Jak Wam się podoba ten projekt?

[source name=RedmondPie url=http://www.redmondpie.com/this-iphone-7-concept-features-imac-inspired-design-ultra-thin-bezels/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+RedmondPie+%28Redmond+Pie%29]

To Top