Informacje i nowości

Apple daje abonentom z Grecji miesiąc iCloud za darmo

icloud

Europejscy przywódcy podjęli decyzję w sprawie planu ratunkowego dla Grecji. Naprawienie sytuacji zależy w dużej mierze od tego na ile obywatele tego kraju będą w stanie zacisnąć pasa.

Firma Apple postanowiła w drobnym stopniu pomóc mieszkańcom tego pięknego kraju. Wszyscy Grecy, którzy do tej pory opłacali abonament za chmurę iCloud dostają od Gigantów z Cupertino jeden miesiąc subskrypcji gratis.

W mailu do klientów, Apple napisało, że firma nie będzie próbować pobierać opłaty za subskrypcję iCloud za okres 30 dni. Rzecznik Apple powiedział dziennikarzowi CNBC, że firma „współczuje swoim klientom w Grecji, którzy doświadczyli przerwy w użytkowaniu poszerzonej subskrypcji iCloud z powodu braku możliwości pobrania opłaty ze względu na brak środków na koncie spowodowany kryzysem finansowym panującym w kraju”.

Oto wiadomość wysłana przez Apple od użytkowników większego dysku iCloud:

Drogi Użytkowniku iCloud,

Aby zapobiec przerwom w usłudze iCloud podczas obecnego kryzysu i dla pewności, że masz dostęp do treści, które przechowujesz w ramach powiększonego dysku iCloud informujemy, że subskrypcja dla Twojego konta na kolejne 30 dni jest aktywna całkowicie za darmo.

Nie będziemy naciskać byś opłacił swoją subskrypcję po upływie 30 dni ale jeśli nie będziesz w stanie tego zrobić to istnieje możliwość, że będziesz musiał zmniejszyć ilość miejsca w chmurze iCloud, której używasz.

Zespół iCloud

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/328973/apple-gives-greece-one-month-of-icloud-for-free/]

To Top