Sprzęt Apple i akcesoria

Apple wprowadza pakiet 2TB przestrzeni dyskowej w iCloud

Do czterech dotychczasowych, możliwych do wyboru pakietów przestrzeni dyskowej iCloud wynoszącej od 5GB do 1TB, Apple dodało tej nocy piąty, który posiada 2TB.

IMG_5314

Za cenę 19,99€ lub 19,99$ otrzymamy teraz aż 2048GB przestrzeni dyskowej, którą możemy wykorzystać do przechowywania zdjęć, dokumentów, czy też kopii zapasowych urządzeń. Do tego dochodzi wspaniała synchronizacja wszystkich plików między posiadanymi przez nas urządzeniami. Naprawdę świetna sprawa.

Ciekawe jest w tym wszystkim to, że Apple zdecydowało się na taki krok w zasadzie tuż przed premierą iPhone’a 7 z którym cały zabieg może mieć związek. Chodzi tu bowiem o bardzo prawdopodobne wprowadzenie wariantu o pojemności 256GB. Do tej pory maksymalny rozmiar dysku iPhone’a wynoszący 128GB był 8 razy mniejszy od topowego pakietu przestrzeni dyskowej iCloud wynoszącej 1TB. Po wprowadzeniu kolejnej generacji smartfona od Apple, stosunek ten zostałby zachowany (2048/256=8).

A z którego z pakietów przestrzeni dyskowej w iCloud wy korzystacie i w jaki sposób go wykorzystujecie? Dajcie nam znać w komentarzu poniżej.

Źródło: 9To5Mac

Komentarze
To Top