Informacje i nowości

„Cześć Siri, daj nam wskazówkę!” Konferencja Apple potwierdzona!

Z OSTATNIEJ CHWILI!

Apple wydało oficjalną zapowiedź nadchodzącą konferencję, na której zostanie zaprezentowany najnowszy model iPhone’a. Mowa o iPhonie 6s i 6s Plus, lecz nie tylko. Motto konferencji brzmi: „Hey Siri, give us a hint” – „Cześć Siri, daj nam wskazówkę

Jak widać, grafika zapowiadająca tę konferencję przedstawia logo Apple, na którego obrzeżach widać grafikę którą można zauważyć w Siri w iOS 9, wiecie co to oznacza? ???? Można sugerować, że Siri zagości w innych językach, w tym w polskim! Pisaliśmy o tym też nie dawno:

Czy doczekamy się Siri po polsku w tym roku?

Odkryliśmy polskie pliki językowe w watchOS 2

Możemy być już pewni, że asystentka głosowa Apple zagości w języku polskim, będąc pierwszą pełnoprawną asystentką głosową w Polsce! Ja osobiście nie mogę się już tego doczekać. Obiecuję że zaraz po konferencji pobiorę nową wersję iOS 9, już oficjalną, choć dystrybuowaną tylko dla deweloperów. I dla Was przetestuję i podzielę się wrażeniami z użytkowania Siri po polsku.

Co ciekawe, gdy powiemy do siri motto konferencji ta wspomni o dacie 9 września:

IMG_0240

9 września zajrzyj do nas, do Nowego Sącza!

W imieniu redakcji AppleCenter zapraszamy wszystkich czytelników z Nowego Sącza i okolic na wspólne oglądanie tej konferencji w miasteczku technologicznym MMC Brainville w Nowym Sączu. Po szczegóły zapraszamy tutaj. Dla tych, którzy nie będą mieli możliwości się pojawić zorganizujemy Livebloga na naszym portalu oraz będziemy transmitować całe wydarzenie na platformie Periscope.

My już nie możemy się doczekać 9 września. Osobiście to odkąd konferencje Apple są na początku września, jakoś łatwiej wejść mi w nowy rok szkolny. 😉 A Wy? Też oczekujecie konferencji Apple? Podzielcie się swoim entuzjazmem w komentarzach!

To Top