Plotki

iPhone 7 będzie jeszcze cieńszy

Konferencja na której zostanie zaprezentowany iPhone 6S i 6S Plus już pojutrze. Jak wiadomo same urządzenia są bardzo cienkie, jedne z najcieńszych tego typu urządzeń dostępnych na rynku.

Nie wspominając o tym jak cienki jest iPad Air 2 i iPod touch. Chociaż tutaj nie wiem jak u reszty użytkowników, ale mój model Aira 2 ma mały defekt i od początku zastanawiam się czy go nie reklamować. Swoją drogą nie przeszkadza to w użytkowaniu, ale przy tej klasie urządzeniu taka wada trochę denerwuje. W momencie lekkiego nacisku (przy zwykłym trzymaniu urządzenia w ręce) w jednym miejscu widać jak tył urządzenia dociska się do wyświetlacza zniekształcając przez to wyświetlany obraz.

W sieci pojawiają się plotki, że kolejna seria iPhone’a która pewnie będzie oznaczona cyferką 7 będzie jeszcze cieńsza niż obecne modele. Będzie odświeżona wraz z nowymi modelami iPada oraz iPoda. Osobiście strasznie mi się podoba iPod touch 6 generacji, który jest w zasadzie bardzo cienki, ale idealnie leży w ręce i jest świetnie wykonany. Taki powinien być nowy iPhone i fajnie jakby nie posiadał zaokrąglonych rogów wyświetlacza (strasznie mi się to nie podoba). Oczywiści model przyszłego iPhone’a 7 jeżeli będzie jeszcze cieńszy to musi być wykonany z jeszcze bardziej trwalszego aluminium, tak aby pozytywnie przechodził testy na wyginanie się, bo inaczej znowu będzie globalna afera.

Osobiście wolałbym, aby iPhone był grubszy niż obecny model, kosztem bardziej pojemnej baterii, a Wy też jesteście tego samego zdania?

[source name=AppleInsider url=http://appleinsider.com/articles/15/09/06/apple-planning-2016-iphone-7-to-be-thinnest-yet-in-line-with-new-ipod-touch-ipad-air-2]

To Top