Informacje i nowości

Apple udostępniło aplikację na Androida „Move to iOS” (Przejdź na iOS)

Wczoraj o godzinie 19 czasu polskiego Apple udostępniło oficjalną wersję systemu iOS 9, aplikację Move to iOS oraz zaktualizowało ceny iCloud.

Jeśli chodzi o system iOS 9 to śmiga pięknie, zarówno na iPhone 5s jak i na 5. Także śmiało możecie aktualizować. Moje przypuszczenia odnośnie wprowadzenia nowych cen iCloud sprawdziły się – wraz z udostępnieniem 9 światło dzienne ujrzały także odświeżone ceny. Ale nie o tym będę pisał. Apple wczoraj oddało w nasze ręce aplikację na Androida ułatwiającą migrację z systemu Google’a na iOS. Aplikacja pozbawia nas jakiejkolwiek ingerencji, wszystko zostaje wykonane automatycznie. Zresztą… hasło Apple mówi samo za siebie „Przejdź na iOS. Łatwo i przyjemnie”.

Na stronie Apple możemy przeczytać taką oto informację o programie:

„Wystarczy pobrać aplikację Move to iOS, by bezprzewodowo przenieść się z urządzenia z Androidem na nowe urządzenie iOS. Aplikacja bezpiecznie transferuje kontakty, historię wiadomości, zdjęcia i wideo z kamery, zakładki WWW, konta pocztowe, kalendarze, tapetę oraz utwory muzyczne i książki nieobjęte ochroną DRM. Pomoże Ci nawet odbudować bibliotekę aplikacji, sugerując pobranie z App Store wszelkich bezpłatnych apek, które były używane na starym urządzeniu — na przykład Facebook i Twitter. Zaś Twoje aplikacje płatne doda do listy życzeń w iTunes”.

[youtube id= ftWbVD_H3TI]

Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Google Play.

To Top