Informacje i nowości

YouTube Red – czyli filmy bez reklam

Serwis YouTube jest najbardziej popularnym źródłem wszelkiego rodzaju filmów i teledysków. W zasadzie znajdziemy tam wszystko począwszy od śmiesznych filmów, poprzez poradniki, a nawet jak bajki dla dzieci. W sumie serwis ten jest źródłem wszystkiego co użytkownicy byli w stanie zarejestrować kamerą i chcą udostępnić do oglądnięcia dla innych.

YouTube powoli wprowadza nową usługę która będzie się nazywać YouTube Red, czyli możliwość wyłączenia całkowicie reklam poprzez umieszczenie opłaty w wysokości 9,99$ miesięcznie. Dużo, czy mało? Ciężko powiedzieć, w zasadzie reklamy te nie są tak bardzo upierdliwe żebyśmy musieli je wyłączać chociaż dla osób oglądających dużo nagrań może to być z perspektywy czasu przydatne.

[youtube id=”YL9RetC0ook”]

Niestety, wchodząc na stronę usługi wyświetla nam się informacją, że dla naszego kraju YouTube Red nie jest jeszcze dostępny. Chociaż to pewnie kwestia czasu, aż zostanie uruchomiona.

 Zrzut ekranu 2015-10-27 o 16.55.07

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/52125/new-youtube-red-membership-offers-ad-free-and-offline-viewing-for-999month]

To Top