Poradniki i tutoriale

Co podarować na święta fanowi Apple?

Możliwe, że macie w rodzinie lub wśród znajomych jakąś osobę zainteresowaną firmą Apple i chcecie jej coś kupić na święta. Aby osoba ta dostała coś związanego z jej zainteresowaniami nie musicie wydawać tysięcy złotych na najnowsze sprzęty z Cupertino. Oto moje propozycje na niedrogie gadżety związane z Apple!

Breloczki

Na rynku są dostępne breloczki z logiem Apple. Wykonane są one z metalu i wyglądają bardzo fajnie. Sam mam taki i sprawdziłem, że świetnie nadaje się także jako prezent dla fana Apple. Znajdziecie je na Allegro za około kilkanaście złotych.

brelok

Podkładki na biurko

Jest to bardzo użyteczna rzecz. Chroni biurko i sprawia, że położone na nim rzeczy nie przesuwają się, a z nadrukowanym jabłkiem spodoba się każdemu Apple maniakowi. Można takie zrobić na zamówienie w różnych specjalizujących się sklepach i jest to koszt od ok. 35 do 65 zł zależnie od rozmiaru.

Plik 14.12.2015, 20 51 33

Podobna podkładkę możecie także wykonać własnoręcznie. Wystarczy do tego najtańsza mata na biurko za kilkanaście złotych, okleina i trochę zdolności manualnych. Efekt tez jest bardzo dobry, a dodatkowo pozostaje poczucie, że zrobiliście coś sami.

Plik 14.12.2015, 21 42 14

Poduszki

Poduszka w kształcie iPhone’a to niewątpliwie ciekawa propozycja. Na pewno będzie się dobrze prezentować w pokoju pełnym produktów Apple. Poduszki w kształcie telefonu od Apple maja różne wymiary i ceny w granicach kilkudziesięciu złotych. Znajdziecie je oczywiście online.

Plik 14.12.2015, 21 09 01

Kolejnym pomysłem na prezent związanym z poduszkami są poszewki na nie, z nadrukowanym logiem Apple. Możecie zamówić taką poszewkę na zamówienie z nadrukowanym przez siebie wzorem, lub kupić gotowe poduszki z jabłkiem. Koszt takiej poszewki, bądź całej poduszki to kilkadziesiąt złotych.

poduszka

Koszulki

Można zamówić takie z własnym nadrukiem lub kupić wybraną z gotowych wzorów. Kupowałem kilka takich koszulek i każda była wykonana z wysokiej jakości materiałów i z ładnie nadrukowanym jabłkiem. Myślę, że fani Apple chętnie będą zakładać takie T-Shirt’y na „Applowe uroczystości” jak na przykład wspólne oglądanie prezentacji z nowymi produktami. Koszulki znajdziecie w internecie za około 30 złotych dostępne oczywiście z różnymi wzorami, kolorami i w standardowych rozmiarach.

koszulka

Kubek

To bardzo prosta rzecz, którą często dostajemy, ale z logiem Apple może naprawdę ucieszyć fana Apple. Jego zaletą jest cena, kosztuje w okolicach kilkunastu złotych i znajdziecie go dostępnego w kilku wzorach na Allegro.

kubek

Myślę, że każda z tych propozycji ucieszy fana Apple. Każdy z tych produktów jest użyteczny i związany z jego zainteresowaniami, a jednocześnie nie kosztuje majątku.

Może Wy macie inne pomysły na tego typu prezenty? Piszcie w komentarzach!

To Top