Aplikacje na iOS i OS X

1Password 6 – na taką zmianę czekałem

Aplikacji 1Password chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym którzy nie wiedzą przypomnę, że jest to świetne narzędzie które umożliwia użytkownikom przechowywać swoje cenne dane jak np. login i hasła, dane kart kredytowych, licencje na oprogramowanie lub np. notatki. Wszystkie te dane są odpowiednio szyfrowane, przez co są na pewno bezpiecznie.

Wszyscy użytkownicy doczekali się aktualizacji 1Password do wersji 6 zarówno na komputerach Mac jak i urządzeniach z systemem iOS (co ciekawe nie jest ona tym razem płatna) wcześniejszy update niestety taki był. Dla użytkowników którzy zakupili program tak jak ja bezpośrednio ze strony producenta (czasami mają naprawdę fajne promocję) mam dobrą wiadomość. Nareszcie możemy bezproblemowo synchronizować nasze dane za pomocą naszego konta iCloud. Wcześniej ta opcja była dostępna tylko dla użytkowników którzy kupili aplikację za pomocą Mac App Store, a nie na stronie producenta.

Dodatkowo otrzymaliśmy możliwość łatwiejszego tworzenia i przeszukiwania kilku sejfów z naszymi danymi (wcześniej w tym celu musieliśmy się przełączać pomiędzy nimi) teraz wybieramy który sejf ma nam przeszukiwać.

A czy wy korzystacie z 1Password, czy może wystarcza Wam systemowy pęk kluczy?

[appstore id=568903335]

[appstore id=443987910]

To Top