Informacje i nowości

1Password i plan rodzinny – czyli kolejne świetne rozwiązanie od AgileBits

Podejrzewam, że aplikację 1Password pewnie zna każdy z Was, a co druga osoba używa jej na codzień. Osobiście nie wyobrażam sobie pracy bez 1Password. Możliwość bezpiecznego przechowywania wszystkich haseł w jednym miejscu i szybkiego logowania się w przeglądarkach internetowych jest nie zastąpiona w dzisiejszych czasach. Moja baza na chwile obecną liczy 210 różnych pozycji które przechowuje w 1Password  i korzystam z niej zarówno na komputerze jak i urządzeniach przenośnych, a opcja logowania się do stron w Safari z poziomu iPhone’a czy też iPada za pomocą Touch ID to mistrzowskie rozwiązanie.

Aplikacje te niestety nie są tanie, ale naprawdę ułatwiają pracę i chyba nikt nie żałuje zakupu tej aplikacji. Firma AgileBits wprowadziła nowe rozwiązania które za 5$ miesięcznie umożliwia współdzielenie danych wśród bliskich osób w rodzinie.

Co wchodzi w ten zakres?

  1. Nielimitowana ilość przechowywanych haseł, informacji o karcie kredytowej oraz notatek,
  2. 1GB przestrzeni bezpiecznego przechowywania plików,
  3. Współdzielenie plików wśród użytkowników w rodzinie.
  4. Świetne wsparcie Supportu.

Co do wsparcia to na prawdę zarówno na forum jak i przez e-mail firma trzyma wysoki poziom. a Wy używacie 1Password? Jeżeli nie to szczerze zachęcam do zakupu.

 [appstore id=568903335]

[appstore id=443987910]

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/53933/agilebits-announces-1password-for-families]

To Top