Plotki

Samsung planuje skopiować „Live Photos” do następcy Galaxy S6

Już wkrótce firma Samsung która jest jedną z największych, konkurencyjnych firm marki Apple zaprezentuje nowy model urządzenia z flagowej serii Galaxy S. Model ten zapewne będzie oznaczony numerem S7 i znając firmę wypuszczą ją w kilku wersjach (S7, S7 Edge oraz większą oznaczoną tak  iPhone Plusem).

Live Photos chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Nowa opcja która firma Apple wprowadziła do najnowszego modelu iPhone 6S i 6S Plus pozwala nam oglądać „żywe zdjęcia” (zdjęcia wcześniej zrobione, które przez moment się poruszają). Trochę ciężko jest to dosłownie opisać, ale na pewno każdy wie o co dokładnie chodzi. Dla przypomnienia można obejrzeć ten filmik.

Ciekawostką jest fakt, że firma Samsung podobno ma w nowej wersji swojego urządzenia wdrożyć podobne rozwiązanie w nowym modelu Samsunga Galaxy s7 i funkcja ta ma nazywać się prawdopodobnie Vivid Photo. 

Oczywiście tutaj warto wspomnieć o różnego rodzaju konfliktach  pomiędzy tymi firmami zwłaszcza na płaszczyźnie kto od kogo kopiuje pewnego rodzaju rozwiązania.

Co sądzicie wprowadzą to rozwiązanie, kopiując je od firmy Apple?

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/53445/samsung-is-planning-to-copy-apples-live-photos-for-the-galaxy-s7]

To Top