Informacje i nowości

Samsung Galaxy S7 – jedna z pierwszych reklam nowego flagowca

Samsung Galaxy

Już 21 lutego odbędzie się prezentacja nowego flagowca koreańskiej firmy z serii Galaxy tym razem będzie to model S7. Firma Samsung przypadkowo udostępnił jedną z reklam tego urządzenia. Zresztą sami sprawdźcie.

[youtube id=”EHaxUZPyomg”]

Jak możemy zauważyć urządzenie to będzie posiadać tak jak poprzednik indukcyjne ładowanie oraz jest w pewnym stopniu wodoodporne (nie wiemy do końca jak bardzo i czy będzie można z nim swobodnie pływać). O wszystkich nowościach, które znajdziemy w nowej wersji Samsunga Galaxy S7 będziecie mogli poczytać już w niedzielę na naszym portalu bo to właśnie wtedy zaraz po prezentacji podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Samsung Galaxy s7 jest jednym z najważniejszych konkurentów flagowca Apple którym oczywiście jest iPhone. Ciekawe co tym razem nam zaprezentują, czytałem, że Galaxy ma posiadać wyświetlacz rozpoznający siłę nacisku, taki 3D Touch tylko w koreańskim wydaniu.

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/53916/samsung-leaks-galaxy-s7-video-revealing-wireless-charging-and-waterproofing]

To Top