Co słychać u konkurencji

Samsung Galaxy S7 i S7 edge – skróty

Wiele pomysłowych i ułatwiających życie skrótów dostępnych jest tylko w modelu edge, ponieważ skróty te wywołuje się poprzez przesunięcie palcem od prawej do lewej po zagiętej powierzchni ekranu, której jak wiadomo nie ma w mniejszym bracie, czyli modelu Galaxy S7.

Krawędź może pomieścić do 9 paneli, co daje Ci dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz od razu: od zamówienia taksówki po aktualne zdarzenia sportowe. Z krawędzi Aplikacje możesz utworzyć maksymalnie 10 skrótów aplikacji i folderów.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - skróty (1)

Gdy używasz krawędzi ekranu, możesz dostosować uchwyt tak, aby pasował do dłoni jak najlepiej. W ustawieniach możesz dostosować jego wielkość, przezroczystość i pozycję.

Głównym zadaniem krawędzi jest szybki dostęp. Tworząc skróty poszczególnych funkcji ulubionych aplikacji lub kontaktów, wszystko czego potrzebujesz jest na krawędzi.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - skróty (2)

Szybki dostęp do narzędzi – ekran w razie potrzeby może zmienić się w latarkę, kompas czy linijkę, przyznam, ze ta ostatnia funkcja czasami bywa przydatna.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - skróty (3)

Z Always on Display można uzyskać informacje na pierwszy rzut oka, bez budzenia telefonu. Funkcja ta automatycznie się wyłącza, kiedy telefon jest w kieszeni lub torebce, gdy jest skierowany w dół lub gdy bateria jest na wyczerpaniu.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - skróty (4)

Przydatne informacje – masz do wyboru jakiego rodzaju informacje będą wyświetlane na „wyłączonym” (zablokowanym) ekranie. Można uzyskać błyskawiczny dostęp do kalendarza, godziny czy zdjęć.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - skróty (5)

Pobierz motyw dla wyświetlacza. Dzięki szerokiej gamie wzorów dostępnych w Theme Store, jest to kolejny sposób na jeszcze lepsze spersonalizowanie swojego urządzenia.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - skróty (6)

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Samsunga – Galaxy S7 i Galaxy S7 edge, a szczegółową specyfikacje przeczytacie na phone Arena:

  1. Samsung Galaxy S7;
  2. Samsung Galaxy S7 edge.

Zapraszam także do przeczytania poprzednich artykułów z serii Samsung Galaxy S7 i S7 edge:

  1. Samsung zaprezentował Galaxy S7 i S7 edge – specyfikacja techniczna.
  2. Samsung Galaxy S7 i S7 edge – design.
  3. Samsung Galaxy S7 i S7 edge – nowe (lepsze) możliwości fotograficzne.
  4. Samsung Galaxy S7 i S7 edge – gry.
  5. Samsung Galaxy S7 i S7 edge – podzespoły.

Samsung naprawdę zalewa swoje telefony wieloma funkcjami. Jestem ciekawy, jak długo telefon wytrzyma na jednym ładowaniu gdyby wyłączyć znaczną część tych funkcji.

To Top