Informacje i nowości

lmCable – pierwszy kabel lightning z Micro USB

Złącz Lightning oraz Micro USB chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Pierwszy z nich jest standardem ładowania autorstwa firmy Apple, który pojawił się wraz z modelem iPhone’a 5 i jest używanym we wszystkich nowych urządzeniach mobilnych tej firmy. Drugi z kolei czyli Micro USB jest obecny w większości modeli telefonów, tabletów innych firm. Można nawet powiedzieć, że jest on standardem który pojawia się w każdym z nowych telefonów.

A co gdybyśmy połączyli obie końcówki w jeden kabel?

Na kickstarterze możecie znaleźć świetny projekt kabla którym podładujemy zarówno najnowsze smartfony z Androidem jak i iPhone’a. Posiada on oczywiście certyfikat MFi, co oznacza, że nie będzie sprawiał żadnych problemów podczas ładowania i synchronizacji iUrządzeń. Kabel ma długość około 1 metra, czyli jak standardowy kabel i jest pokryty różnego rodzaju materiałami. Na zdjęciach możemy zauważyć skórę lub ewentualnie dżinsowy materiał.

LMcable2

[youtube id=”29IuH-v8d7k”]

Jedna sztuka kabla kosztuje 21$ lub jeżeli chcecie kupić trzy to w promocji wyjdą Was 43$. Po więcej informacji zapraszam na stronę projektu w serwisie kickstarter.com, dostępną pod tym adresem.

[source name=MacRumors url=http://www.macrumors.com/2016/03/01/lmcable-2-in-1-lightning-micro-usb-cable/]

Komentarze
To Top