System iOS

Apple udostępnia deweloperom nowe wersje beta swoich głównych systemów

Apple już po raz szósty udostępnia deweloperom do pobrania kolejną wersję beta swoich najnowszych systemów. Tym razem udoskonalone zostały tylko te najważniejsze, czyli iOS oraz OS X.

iOS 9.3 Beta 6

Kolejna wersja przeznaczona do testowania dla deweloperów jest już jedną z ostatnich przed zbliżającą się oficjalną premierą. iOS 9.3 jest już bowiem testowany od 11 stycznia. Tym razem przynosi tylko i wyłącznie udoskonalenia dotyczące błędów, a także poprawę szybkości działania naszych urządzeń. Od poprzednich edycji różni się tym, że nie można jej już pobrać za pośrednictwem sieci komórkowej. Jeżeli macie dostęp do WiFi i konto deweloperskie, uaktualnienie powinno znajdować się w odpowiedniej zakładce ustawień.

OS X 10.11.4 Beta 6

Podobnie jak w przypadku systemu iOS jest to już prawdopodobnie jedna z końcowych wersji testowych przed oficjalną premierą. Również zawiera poprawki nie widoczne na pierwszy rzut oka. Od teraz  zniwelowanych jest więcej błędów, a sam Mac powinien troszkę przyspieszyć. Aktualizację możecie pobrać za pośrednictwem Mac App Store.

Jak widać, Apple stara się o to, aby deweloperzy i beta-testerzy wychwycili każde, nawet najmniejsze błędy w najnowszych systemach zanim zostaną one udostępnione szerszej publice. Dlatego właśnie kolejne aktualizacje wydawane są w tak krótkich odstępach czasu. Miejmy nadzieje, że wszystkie te zabiegi okażą się skuteczne i oficjalne wersje coś zmienią, a  systemy Apple powrócą do czasów świetności.

Komentarze
To Top