Plotki

Obudowa iPhone’a 7 na zdjęciu?

Wszystko na to wskazuje. Francuski portal Nowhereelse.fr, który od dawna publikuje różne części i elementy rzekomo należące do przyszłych produktów Apple, tym razem udostępnił światu zdjęcie tylnego panelu należącego prawdopodobnie do następnego flagowego smartfona Apple – iPhone’a 7.

Jak możemy zauważyć, element obudowy ze zdjęcia nie ma umiejscowionych w poprzek tzw „fug”, czyli plastikowych pasków, które są częścią systemu anten. Pozostawione zostały one tylko w górnych częściach panelu, czyli dokładnie tak jak mówią od jakiegoś czasu wszystkie rzekomo sprawdzone informacje o przyszłym modelu iPhone’a.

Otwór na kamerę iSight także uległ zmianie i jest zdecydowanie większy. Może to oznaczać faktyczne zastosowanie zaawansowanej optyki zawierającej dwa obiektywy, o czym także wspominały wszystkie dotychczasowe źródła.

Photo-iPhone-7-Catcher

Jak widać, do poznania iPhone’a 7 zbliżamy się wielkimi krokami. Powyższe fotografie rysunków technicznych wydają się być całkiem autentyczne, ale równie dobrze mogą być spreparowane. Mimo wszystko, w dalszym ciągu uważam, że cały telefon jak to w poprzednich latach bywało ujrzymy jeszcze przed premierą.

[source name=9To5Mac url=http://9to5mac.com/2016/03/13/purported-iphone-7-chassis-pictures-show-redesigned-antenna-lines-new-larger-camera/]

Komentarze
To Top