Sprzęt Apple i akcesoria

Pudełko iPhone’a SE zdradza kolejne szczegóły

Do premiery nowego, mniejszego modelu iPhone’a zbliżamy się wielkimi krokami. Już w ten poniedziałek dowiemy się, które informacje o nim okażą się prawdziwe, a które nie. Na tę chwilę, dzięki czujności jednego z naszych czytelników – Adriana Musikowskiego, dowiedzieliśmy się, że pewien chiński portal udostępnił zdjęcie pudełka iPhone’a SE. Za szybką informację bardzo dziękujemy.

Niestety na fotografii widać tylko niewielką część pudełka, ale za to tę, która zawiera najwięcej informacji o urządzeniu w nim się znajdującym. iPhone SE jak wynika z opisu na opakowaniu będzie dostępny w wariancie 16GB pamięci wewnętrznej, czyli tak jak wspominały już wcześniej różne inne źródła. Oczywiście przewidywana jest również wersja z 64 GB pamięci. Oprócz tego, poniżej opakowania zauważyć możemy pośród wymienionych systemów łączności moduł NFC, służący do płatności zbliżeniowych Apple Pay.

iPhone-SE-packaging-photo

W poniedziałek oprócz „małego iPhone’a” zobaczymy także „małego iPada Pro”, który w istocie najprawdopodobniej będzie kolejną generacją serii Air. O szczegółach prezentacji przeczytacie tutaj.

Komentarze
To Top