Informacje i nowości

MAMY PIERWSZE ZDJĘCIA APPLE EarPods !?

Na dosłownie kilka godzin przed zaplanowaną konferencję w Chińskich mediach pojawia się przeciek zdjęć nowych słuchawek Apple EarPods, które mają pojawić się w iPhone 7. Czy na pewno ujrzymy je tylko w aparacie z oznaczeniem 7 ?

Emocje sięgają zenitu a gigant z Cupertino skrupulatnie i w tajemnicy przygotowuje pierwszy event tego roku. W sieci wrze od plotek, spekulacji oraz wszelkiego rodzaju domysłów. Chiński serwis pchome.net zachowując w tajemnicy źródło, udostępnia nam zdjęcie nowych słuchawek Apple Earpods!

Jak możemy dostrzec zdjęcie zostało wykonane aparatem o słabej jakości, co oznacza, iż osoba wykonująca je musiała działać w pośpiechu. Sam sprzęt odkrywa przed nami sporą zmianę. W nowym modelu nie zobaczymy już końcówki jack 3,5 mm. W jej miejscu zamontowano złącze Lightning. Możemy więc przyjąć, iż ta zmiana przyczyni się do poprawy jakości odsłuchiwanego dźwięku. Z zewnątrz więcej zmian nie zauważymy.

Niestety, trudno jest ocenić autentyczność tego zdjęcia z przyczyn obiektywnych. Dotychczas byliśmy świadkami wielu „niesprawdzonych wycieków”.

Nawet jeśli zdjęcia te zostaną potwierdzone przez producenta to nie sądzimy, że słuchawki Apple EarPods ze złączem Lightning zostaną zaprezentowane wraz z 4-calowym iPhonem SE, który raczej pozostanie utrzymany w konwencji iPhone 5 i 5s.

AppleEarPods

 [source name=9TO5MAC url=http://9to5mac.com/2016/03/21/photos-of-lightning-apple-earpods-headphones-emerge-on-chinese-media/]

Komentarze
To Top