Informacje i nowości

iPhone SE prawdziwym hitem w Chinach

Od kilku dni w niektórych krajach świata, a od dzisiaj także w Polsce można już zamawiać nowy, mniejszy model iPhone’a. Jak wiele mówiono, jest on kierowany w dużej mierze na rynki wschodnie, w tym Chiny. Okazał się on dla tego rynku strzałem w dziesiątkę, o czym informują nas imponujące liczby złożonych zamówień przedpremierowych.

Raport CNBC mówi nam bowiem, że w Chinach dokonano aż 3,4 miliona zamówień na ten model iPhone’a. Chyba nie trzeba nikomu mówić, że wynik ten jest po prostu świetny. Spowodowany najpewniej atrakcyjną ceną w stosunku do tego co oferuje oraz kompaktowymi wymiarami, których już nie znajdziemy w modelach konkurencyjnych.

W raporcie możemy także dopatrzeć się informacji, że najpopularniejszym kolorem jest Złoty, którego zamówiono aż 1,3mln sztuk oraz Różowo Złoty z wynikiem o 100 tys. egzemplarzy gorszym.

Jak widać, iPhone SE to bardzo dobry ruch ze strony Apple. Nie każdy lubi telefony z ekranami sporych rozmiarów, które zdominowały rynek, a teraz ma możliwość nabycia najnowszych podzespołów iPhone’a w niezwykle wygodnej, mniejszej i sprawdzonej obudowie za sporo mniejszą kwotę niż modele „pełnowymiarowe”.

Źródło: 9To5Mac

Komentarze
To Top