System iOS

iOS 9.3.1 dostępny do pobrania!

Nieco ponad tydzień po wydaniu oficjalnej wersji systemu iOS 9.3, Apple udostępnia nam jego poprawioną wersję. Co jest powodem tak szybkiej reakcji?

Jak piszę firma w opisie aktualizacji, ta wersja skupia się na wyeliminowaniu błędu, który dotknął bardzo wielu użytkowników. Mianowicie, chodzi o kliknięcie w odnośniki do przeglądarki Safari w niektórych programach które powodowało zawieszenie aplikacji, a nawet urządzenie. Jednym z rozwiązań było wyłączenie Java Script, co powodowało, że nie wszystkie strony internetowe poprawnie się wyświetlały.

Wiele osób myślało, że ostatnio poprawiona wersja 9.3 naprawia również ten problem, jednak okazało się, że eliminował on tylko kłopot który powstał podczas aktywacji starszych urządzeń o czym  pisaliśmy w tym wpisie. Wiadome jednak było, że Apple zareaguje również na problem z Safari i tak się stało.

Uaktualnienie do wersji iOS 9.3.1 znajduje się w odpowiedniej zakładce ustawień iPhone’a, iPada lub iPoda Touch i raczej należy do tych lżejszych bo zajmuje około 30MB.

Apple jak zwykle reaguje w szybki sposób na każdy problem ze swoim oprogramowaniem. Oby od teraz błędów było jak najmniej.

Komentarze
To Top