Sprzęt Apple i akcesoria

Dwie nowe reklamy iPhone’a 6s

Mimo, że Apple zrealizowało już całkiem sporo reklam swojego nadal topowego modelu iPhone’a, czyli 6s, to cały czas pojawiają się kolejne. Tym razem, dwa nowe materiały zostały opublikowane na kanale YouTube firmy z Cupertino.

Każda z reklam ma tym razem jednak dosyć mocno różniący się zarys, ale obie skupiają się na jednej funkcji tego high-endowego smartfona. Pierwsza z nich, która wygląda podobnie jak większość poprzednich, czyli ma charakterystycznego narratora i serię szybkich, często zabawnych ujęć pokazujących przydatność elementu w życiu codziennym opisuje czytnik linii papilarnych Touch ID. Oprócz tak oczywistych czynności, których możemy dokonać za jego pomocą jak odblokowywanie telefonu, w krótkim, 30-sekundowym materiale znalazło się płacenie z jego pomocą za pośrednictwem serwisu Apple Pay, logowanie do konta bankowego, potwierdzanie biletów lotniczych, odblokowywanie inteligentnej kłódki, podpisywanie dokumentów, a nawet uruchamianie samochodu. Ostatnia scena jest o tyle ciekawa, że przedstawia również świetną synchronizację urządzeń Apple z modelami marki Volvo. Należy bowiem pamiętać, że Apple także brało udział podczas tworzenia tych nowszych, czyli S90, V90 oraz biorącego udział w reklamie XC90. Samą zaś funkcję uruchamiania tego samochodu smartfonem, szwedzki producent opisywał już w filmie na własnym kanale na YouTube.

Reklamę noszącą tytuł „Fingerprint” możecie obejrzeć sami poniżej:

Druga reklama ma zdecydowanie inny charakter i trwa tym razem minutę, ale także skupia się na danym elemencie iPhone’a 6s. Jest to kamera nagrywająca filmy w 4k. Otóż pokazuje przede wszystkim prostotę użycia, a jednocześnie profesjonalność tej funkcji iPhone’a w niezwykle zabawny sposób. Wszystko zaczyna się od małej dziewczynki, która nagrywa krojoną przez mamę cebulę (nareszcie jakiś polski akcent u Apple!). Nagrane „dzieło” zostaje następnie zauważone przez brata młodej reżyserki, który przekazuje je dalej. W ten sposób, krótkie wideo 4k zdobywa ogromną popularność do tego stopnia, że po swojej kinowej premierze otrzymuje nawet prestiżową nagrodę.

Po prostu musicie to zobaczyć sami. Gwarantuję, że rozśmieszy was ona tak jak mnie. Możecie obejrzeć ją poniżej:

Obie te reklamy pokazują, że Apple po prostu potrafi to robić dobrze. Zarówno przy jednej, jak i drugiej uśmiałem się, a dodatkowo w prosty i dostępny sposób pokazały mi funkcje topowego modelu iPhone’a – 6s. Oto właśnie chodzi!

Źródło: YouTube

Komentarze
To Top