Informacje i nowości

Quirky, czyli z porządkiem za pan brat

Każdy kto pracował z urządzeniami Apple, podziwia ich piękno i docenia za estetykę wykonania. Istnieje jednak zmora każdego użytkownika, którego Apple zaczarowało swoim minimalizmem. Kable. O ile świat był by piękniejszy gdyby wszystko było bezprzewodowe, albo przynajmniej nie splątane? Jest na to rada. Firma Quirky proponuje zestaw sprytnie przemyślanych organizerów kablowego nieporządku, dostępne za niecałe 40$. Czekam z niecierpliwością na wersję europejską.

1.Cordies Pop- menadżer kabli

Sprytnie przemyślana spiralka, która pomoże osiągnąć nam synchroniczny ład na biurku kiedy mamy istne oblężenie gniazd Macbook’a. Kable nie zmieniają swojego położenia, dzięki temu zawsze mamy je pod ręką.

redesign_QuirkyAppleKit-MF2.5_1216

[youtube id=23tbx46qixM]

2.Pivot Moc Pop- Elastyczna listwa zasilania

Listwa zakłada możliwość umieszczenia każdego zasilacza o dowolnym gabarycie, bez zbędnego marnowania miejsca. Niestety, czekamy na wersę z europejskim wtykiem.

redesign_redesign_QuirkyAppleKit-MF3_12161

[youtube id=ZyVaOTv5Q6U]

3.Powercurl Mini nawijarka ładowarki

Pomysłowy patent, jednak na nasze potrzeby i europejskie standardy, trzeba przerobić konstrukcję. Jest podpowiedź do działania dla miejscowych wynalazców.

redesign_redesign_QuirkyAppleKit-MF.55_1216

[youtube id=mzDB47kU6eE]

4. Powercurl 60W Organizer zasilacza dla macbooków.

Dobrze dopasowana konstrukcja pozwala na utrzymanie naszego zasilacza w stanie ładu i porządku. Dodatkowo zabezpiecza go przed zarysowaniami i uderzeniami o podłogę. Wtyk nie gra roli dlatego wynalazek jest kompatybilny z każdym zasilaczem o mocy 60 W.

redesign_QuirkyAppleKit-MF4_1216

[youtube id=igBUK5hJLXY]

5. Wrapster, dla słuchawek.

Ten produkt przynajmniej dla mnie nie jest sensowny, gdyż Apple dołącza dużo ładniejsze etui do swoich Earpodsów, chodź przyzna, że trzeba nabrać wprawy by je sprawnie nawijać. Nie mniej jednak firma zdecydowała się dać swoim klientom możliwość szybszej organizacji słuchawek.

redesign_redesign_QuirkyAppleKit-MF6_1216

[youtube id=wt6SoRZy3QI]

[source name=CultOfMac url=https://deals.cultofmac.com/sales/quirky-apple-accessory-kit]

To Top