Plotki

Kolejne plotki dotyczące iPhone’a 7 Plus – podwójna kamera i 256 GB pamięci wbudowanej

Ostatnimi czasy ilość plotek oraz przecieków dotyczących nadchodzących iPhone’ów rośnie z tygodnia na tydzień. Tym razem mam dla Ciebie kolejną porcję spekulacji.

Plotki na temat podwójnej kamery w nowym, większym iPhone’ie 7 Plus wydają się całkiem prawdopodobne. Czy więc drugi obiektyw spełniać będzie rolę przyspieszającą łapanie ostrości, czy może pozwoli na kręcenie filmów 3D, lub modyfikowanie ostrości zdjęcia po jego wykonaniu albo sprawi, że obraz będzie ostry zarówno na pierwszym jak i drugim planie.

Zrzut ekranu 2016-05-22 o 15.25.11

Kolejną nowością będzie większy standard pojemnościowy 256 GB. Jednakże sądząc po powyższym zdjęciu, możliwym jest, iż Apple zastosuje w dalszym ciągu opcje pojemnościowe odpowiednio 16 GB, 64 GB i 256 GB. Tutaj pytanie, jak wielka chęć zysków kieruje firmą z Cupertino, że umieszczają w sportowym samochodzie ekologiczną, trzycylindrową jednostkę napędową?

Warto dodać, że w obecnych czasach wersja 16 GB tak naprawdę oferuje na start jakieś 11 GB wolnego miejsca, które bardzo szybko ulega skurczeniu. Stanowczo nie polecam tej wersji. Lepiej kupić starszy model o większej pojemności niż męczyć się z najnowszym w wersji podstawowej.

Patrząc z punktu widzenia użyteczności, tj. możliwość rejestracji wideo w rozdzielczości 4K, i zdjęć o wyższej rozdzielczości – 16 GB to stanowczo za mało. Moim zdaniem Apple mogłoby dać wybór klientom w postaci: 64 GB, 128 GB i 256 GB, jednakże (stwierdzam, że) chęć zysku przysłania logiczne myślenie.

Źródło: 9to5Mac

Komentarze
To Top