System iOS

Nowe wersje beta systemów iOS oraz OS X

Mamy poniedziałek, mamy więc nowe bety systemów na których działają produkty Apple. Tym razem, deweloperzy mają możliwość zainstalowania kolejnych to już wersji iOS oraz OS X.

iOS 9.3.3 Beta 1

System 9.3.2 niedługo po wydaniu swojej oficjalnej wersji doczekał się następcy, którą przetestują najpierw deweloperzy. Pierwsza beta przynosi, podobnie jak dwie poprzednie edycje tylko poprawkę błędów i usprawnienie urządzenia. Apple jak widać, nadal walczy z ogromną ilością niedociągnięć w iOS 9. Ciekawostką jest także to, że systemu tego nie da się pobrać na mniejszą wersję iPada Pro z ekranem 9,7″. Jak widać, programiści nadal nie naprawili błędu, który unieruchamia urządzenie do tego stopnia, że nie pomaga nawet przywrócenie systemu przez iTunes. Aktualizacja powinna się znajdować w odpowiedniej zakładce ustawień iPhone’a, iPada oraz iPoda Touch.

OS X 10.11.6 Beta 1

W przypadku systemu pod którego kontrolą pracują komputery Mac, zmiany są bardzo podobne jak w przypadku iOS. A raczej ich brak. Tak samo, Apple starało się w tej wersji zmniejszyć ilość błędów, oraz usprawnić urządzenie. Dodatkowo poprawiono stabilność i bezpieczeństwo. Uaktualnienie znajduje się w odpowiedniej zakładce w Mac App Store.

Źródło: MacRumors

Komentarze
To Top