System iOS

Nowe wersje beta systemów iOS oraz OS X

Plik 19.01.2016, 20 57 47

Mamy poniedziałek, mamy więc nowe bety systemów na których działają produkty Apple. Tym razem, deweloperzy mają możliwość zainstalowania kolejnych to już wersji iOS oraz OS X.

iOS 9.3.3 Beta 1

System 9.3.2 niedługo po wydaniu swojej oficjalnej wersji doczekał się następcy, którą przetestują najpierw deweloperzy. Pierwsza beta przynosi, podobnie jak dwie poprzednie edycje tylko poprawkę błędów i usprawnienie urządzenia. Apple jak widać, nadal walczy z ogromną ilością niedociągnięć w iOS 9. Ciekawostką jest także to, że systemu tego nie da się pobrać na mniejszą wersję iPada Pro z ekranem 9,7″. Jak widać, programiści nadal nie naprawili błędu, który unieruchamia urządzenie do tego stopnia, że nie pomaga nawet przywrócenie systemu przez iTunes. Aktualizacja powinna się znajdować w odpowiedniej zakładce ustawień iPhone’a, iPada oraz iPoda Touch.

OS X 10.11.6 Beta 1

W przypadku systemu pod którego kontrolą pracują komputery Mac, zmiany są bardzo podobne jak w przypadku iOS. A raczej ich brak. Tak samo, Apple starało się w tej wersji zmniejszyć ilość błędów, oraz usprawnić urządzenie. Dodatkowo poprawiono stabilność i bezpieczeństwo. Uaktualnienie znajduje się w odpowiedniej zakładce w Mac App Store.

Źródło: MacRumors

Comments
To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac