Plotki

Kolejna obudowa iPhone’a 7 ujawnia nowe elementy

Nietypowy przeciek dotyczący iPhone’a 7 ukazał się niedawno w sieci. Jego rzekoma obudowa pozuje w całości do zdjęć ujawniając nowe elementy, o których nie było żadnych informacji do tej pory.

iphone-7-proto-italien-01iphone-7-proto-italien-02

Włoski producent etui ochronnych na telefony udostępnił światu zdjęcia o których mowa. Przedstawiają one rzekomo iPhone’a 7. Sądząc po proporcjach jest to mniejsza wersja, która wyposażona będzie w ekran 4,7″. Co w kolejnej to znalezionej obudowie jest nietypowego?

  • 4 głośniki. Co prawda, wiele raportów mówiło już o głośnikach stereo w iPhonie 7, ale mowa była tylko o dwóch, znajdujących się na dolnej części urządzenia. Obudowa na powyższych zdjęciach jak widać ma ich aż 4. Dodatkowo pojawiły się zatem 2 na górze. Jest to prawdopodobne, ponieważ Apple zastosowało już taki układ w przypadku iPadów Pro. Oczywiście, wśród nich nie znalazło się miejsce na złącze jack, co potwierdza już w zasadzie każda informacja o przyszłym iPhonie.
  • lampa błyskowa znajduje się w innym miejscu niż na wcześniejszych zdjęciach i rysunkach technicznych. Zamiast obok obiektywu, otwór na diody LED wycięty jest nim. Ponownie, tak to wygląda w przypadku mniejszej wersji iPada Pro z ekranem o przekątnej 9,7″.
  • wycięcie na kamerę jest nieco większe niż wcześniej zapowiadano, a sama ramka ponownie wystaje, tak jak ma to miejsce w obecnych flagowych modelach iPhone’a.

Omawiana obudowa różni się jak widać większą ilością elementów w stosunku do iPhone’a 6s niż miało to miejsce w tych wcześniej opublikowanych w sieci. Jeżeli zdjęcia przedstawią prawdziwego iPhone’a 7 to okazuje się, że jego design nie jest liftingiem modelu 6s, a rzeczywiście czymś nowym.

Źródło: 9To5Mac

Komentarze
To Top