Informacje i nowości

Jedne z pierwszych zdjęć następcy iPada Pro

Dzisiaj rano portal AppleInsider opublikował artykuł wraz ze zdjęciem przedstawiającym rzekomego następcę iPada Pro w rozmiarze 12,9 cala. Według portalu, zdjęcia podesłane zostały przez osobę ściśle powiązaną z osobą pracującą przy prototypach nowych iPadów.

Na fakt, że jest to prototyp wskazują takie niuanse jak 12GB pojemności dysku tego iPada oraz numer modelu, który możemy odczytać po przyjrzeniu się – MH1C2CD/F. Jest to numer, który nie jest jeszcze przypisany do żadnego produktu Apple, a jednocześnie idealnie wpisuje się w sposób identyfikowania produktów firmy z Cupertino. Warto wspomnieć, że AppleInsider podaje, że zdjęcia przedstawiają model 12,9 calowy. Osobiście uważam, że urządzenie na zdjęciu przedstawia bardziej następce iPada Pro 9,7″ lub nawet iPada Air 3.

Według nadawcy zdjęć, iPad zaprezentowany ma być w połowie września, czyli na tej samej konferencji, na której zobaczymy nowego iPhone’a oraz oficjalną odsłonę iOS 10.

Czy jest jeszcze coś, co zaskoczy nas podczas wrześniowej konferencji Apple? Moim zdaniem raczej już nie. Swoją opinię wyraźcie w komentarzach!

Źródło: AppleInsider

Komentarze
To Top