Sprzęt Apple i akcesoria

iPhone 7 w kolorze Maca Pro

Do wyczekiwanej przez wszystkich premiery iPhone’a kolejnej generacji został niewiele ponad tydzień. Mimo to, w sieci cały czas pojawia się mnóstwo informacji, czy też zdjęć pokazujących jego najdrobniejsze elementy. Dziś pojawiło się jedno takie, nieco ciekawsze od pozostałych.

Nowa wersja kolorystyczna przyszłego smartfona od Apple jest zapowiadana już od dość długiego czasu. Na początku mowa była o niebieskim, bądź granatowym odcieniu, który nieco później zamienił się w intensywną czerń. Ten ostatni kolor pojawiał się już wcześniej w przeciekach jako drobne elementy budowy iPhone’a, jak boczny przełącznik trybu głośności. Tym razem do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające 5 tacek na kartę Nano SIM we wszystkich kolorach urządzenia, włączając to właśnie nowy, ciemniejszy kolor. Zmianą jest tutaj jego wyszlifowanie go na połysk.

tacka-sim

Taki odcień od razu przywodzi na myśl najnowszą generację Maca Pro, a dokładnie prawie identyczną czerń na jego obudowie. Możliwe, że Apple zdecydowało się na wprowadzenie takiego koloru ze względu na stalową wersję zegarka Apple Watch w wykończeniu Space Black. Myślę, że bardzo prawdopodobna premiera drugiej generacji urządzenia naręcznego od Apple podczas tej samej konferencji nie jest tu przypadkowa.

Wielu moich znajomych z ogromną nadzieją czeka na ten kolor. Ja również chciałbym zobaczyć ten odcień na obudowie najnowszego iPhone’a. A jaki jest wasz stosunek co do niego? Dajcie znać w komentarzu poniżej tego wpisu.

Źrodło: 9To5Mac

Komentarze
To Top