Plotki

Apple może wprowadzić nowy kolor dla iPhone’a 7 oraz iPhone’a 7 Plus

Japoński portal internetowy Mac Otakara podzielił się ze światem informacją, że Apple może wprowadzić nowy kolor do linii iPhone’a 7 oraz 7 Plus.

Jak mówi raport, szósta wersja kolorystyczna najnowszego smartfona od Apple mogła by być biała, polerowana na wysoki połysk w podobny sposób co znany nam dobrze Jet Black. Kolor ten mógłby nosić nazwę „Jet White” jako drugi z błyszczących wariantów. Informacja ta jest całkiem prawdopodobna, ponieważ wcześniej japoński portal świetnie przewidywał posunięcia Apple co do nowych produktów, a zwłaszcza opisywał w zasadzie każdy nowy element iPhone’a 7 jeszcze przed jego premierą.

Wprowadzenie takiego koloru jest także uzasadnione tym, że ceramiczny Apple Watch Edition nie ma obecnie swojego odpowiednika w kolorach iPhone’a 7.

Trzeba przyznać, że iPhone 7 w kolorze „Jet White” byłby takim produktem jaki wyobrażamy sobie myśląc o Apple i designie Jonego Ive’a. Zupełnie biały, błyszczący telefon na pewno byłby charakterystyczny dla giganta z Cupertino i robił wrażenie.

Co wy sądzicie o wprowadzeniu przez Apple takiego koloru? Dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło: MacRumors

Komentarze
To Top