Sprzęt Apple i akcesoria

Produkcja słuchawek AirPods rozpocznie się prawdopodobnie w grudniu

Apple nie dotrzymało obietnicy co do terminu sprzedaży swoich nowych, bezprzewodowych słuchawek AirPods. Mimo że mamy już listopad, nadal nie możemy ich kupić tak jak to było zapowiedziane podczas premiery. Doczekaliśmy się natomiast nowych informacji na ten temat.

Bank inwestycyjny Barclays w swoich dokumentach zawarł informację o tym produkcie od Apple. Według niej, produkcja słuchawek AirPods powinna rozpocząć się w grudniu. Oznacza to, że sprzedaż może rozpocząć się dopiero w styczniu lub nawet później.

W dokumencie jest także mowa o tym, że produkcja słuchawek nie będzie wielka. W pierwszym zamówieniu powinna ona wynieść od 10 do 15 milionów AirPodsów.

Musicie przyznać, że jest to dość ciekawa sytuacja. Apple pozbyło się ze swojego flagowego telefonu złącza minijack próbując tym samym przekonać nas do słuchawek bezprzewodowych nie dając nawet możliwości zamówienia takich. Dobrze, że inni producenci nie próżnują i posiadają w swojej ofercie coraz więcej modeli łączących się za pośrednictwem Bluetooth.

Źródło: MacRumors

Komentarze
To Top