Aplikacje na iOS i OS X

CleanMyMac 2 przechodzi do fazy „Release Candidate”

CleanMyMac 2 - Mac OS X

CleanMyMac 2 mam przyjemność testować począwszy od dnia jego prezentacji na tegorocznych targach MacWorld w San Francisco.

Program zachwycił mnie swoją prostotą i funkcjonalnością. W stosunku do pierwszej wersji, twórcy dodali kilka nowych funkcji i jeszcze lepiej dopracowali design swojego programu – jak dla mnie jest on rewelacyjny. Z nowości przede wszystkim warto wymienić możliwość skanowania systemu w poszukiwaniu starych i dużych plików, oraz oczyszczanie biblioteki iPhoto z niepotrzebnych kopii zdjęć, które powstają chociażby przy obracaniu oryginalnej fotografii.

Mimo, że testy zacząłem jeszcze kiedy program był w fazie beta, nie sprawiał on najmniejszych problemów i już wtedy był w pełni użyteczną aplikacją.

Kilka dni temu CleanMyMac 2 przeszedł do kolejnej fazy rozwoju i został zaktualizowany do wersji Release Candidate, co oznacza, że już niebawem możemy spodziewać się jego oficjalnej premiery. Wraz ze wspomnianą aktualizacją pojawiło się już wsparcie dla języka polskiego, chociaż na chwilę obecną nie jest ono pełne i zawiera jeszcze trochę błędów.

Gdy tylko program trafi do sprzedaży, przygotujemy dla Was dokładniejszą recenzję i test jego funkcji. Jeśli natomiast chcecie zobaczyć filmy prezentującego działanie programu zapraszamy do zapowiedzi CleanMyMac 2.

[margin_border /]

[button href=”http://macpaw.7eer.net/c/223954/66209/1733″ type=”large” ] CleanMyMac 2 – Download [/button]

Komentarze
To Top