Aplikacje na iOS i OS X

DinoClub – Świat Dinozaurów dla dzieci

DinoClub - Świat Dinozaurów - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Już jutro Dzień Dziecka, przedstawiam Wam więc kolejną aplikację przeznaczoną dla najmłodszych – DinoClub: Świat Dinozaurów. Dzieci uwielbiają dinozaury, a dzięki tej aplikacji na iOS, mogą w łatwy sposób przenieść się w ich fascynujący świat, bawiąc się i ucząc.

Aplikacja jest czymś w rodzaju mini encyklopedii. Najpierw przedstawiane nam są kolejne dinozaury – w trakcie oglądania kolorowej grafiki, zawierającej interaktywne elementy i animacje, możemy posłuchać lektora opowiadającego nam o danym dinozaurze. Tekst jest też widoczny na ekranie i co myślę, że jest dużym plusem, podświetlane są słowa wymawiane w danym momencie.

Kiedy zapoznamy się już z dinozaurem, kolejna plansza to zabawa – mini gra dotycząca dinozaura.

Oprócz tego, z menu aplikacji możemy przejść od razu do gier, wśród których znajdziemy quizy, puzzle, układanki i zabawę w archeologa-odkrywcę, w której naszym zadaniem jest odkrycie i odkopanie skamieniałych kości dinozaura.

Aplikacja została wykonana w świetny sposób. Zarówno pod względem grafiki, jak i dźwięków nie można jej nic zarzucić, a dobra zabawa dziecka jest gwarantowana 🙂

DinoClub dostępny jest w App Storze w dwóch wersjach – na iPhone’a i iPoda touch oraz HD na iPada.

[download]

[appstore id=641715993][appstore id=641726644]

To Top