Plotki

Kolejne spekulacje dotyczące iPhone’a 5S

iPhone 5S

Tego ranka w Chinach wyciekły kolejne niepotwierdzone informacje dotyczące produkowanego iPhone’a 5S oraz jego specyfikacji. Jeżeli wziąć pod uwagę różne czynniki, to małoprawdopodobnym jest, aby wcielić w życie wszystkie poniższe założenia. Nie mówiąc już o tym, że przy braku sprawdzonych informacji, ciężko jest np. porównać takiego iPhone’a 5S z jego poprzednikiem.

Ile źródeł, tyle spekulacji, a kolejnych informatorów wcale nie brakuje. I co istotne, każdy ma swoją („niepodważalną”) teorię.

I tak oto, wracając do tematu dzisiejszego wycieku, warto powiedzieć co nieco o przewidywanej specyfikacji nowego iPhone’a. Wśród najważniejszych jego funkcji wymienia się m.in.:

[list_style class=”bookmark” ]

  • czytnik NFC (który najprawdopodobniej został odrzuconyw w ostatniej fazie produkcji iPhone’a 5)
  • sławetny czytnik linii papilarnych (który może, ale nie musi być powodem opóźnienia w produkcji nowego smartphone’a)
  • 4-calowy (640 x 1136 px) energooszczędny i lepszy jakościowo ekran dotykowy marki Sharp bądź LG
  • nowy, 12-megapixelowy aparat z podwójnym LED-owym flash’em
  • cztero-rdzeniowy procesor A6 CPU SGX 554MP4
  • udoskonalona funkcja LTE

[/list_style]

Biorąc pod uwagę to, że ma powstać także tańszy iPhone’a 5S, wątpliwy jest montaż w nim któregokolwiek z wymienionych wyżej elementów. Chyba zanosi się na to, że czeka nas dużo więcej różnić, poza plastikową, kolorową obudową, między klasycznym iPhone’em, a tym niskobudżetowym. Jak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże. Miejmy nadzieję, że Apple zaskoczy nas na plus.

Na koniec dodajemy kilka zdjęć umieszczonych na profilu Twitter przez @SonnyDicson

To Top