Plotki

Analityk Ming-Chi Kuo twierdzi, że…

iPhone 5

Kiedy jeden z analityków KGI Securities – Ming-Chi Kuo twierdzi, że coś się dzieje, jest duże prawdopodobieństwo, że jego słowa będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Czy tym razem też tak będzie?

Kuo twierdzi, że koniec roku będzie dość „szorstki” dla Apple. Nowy iPad mini prawdopodobnie nie pojawi się w tym roku – ma to mieć związek z problemami z zaopatrzeniem związanymi z wprowadzeniem do produkcji i sprzedaży iPhone’a 5S.

Kuo nie mówi co jest przyczyną problemów związanych z produkcją nowego modelu telefonu, chociaż wcześniejsze raporty świadczą o trudnościach z czytnikiem linii papilarnych. Kuo uważa, że produkcja rozpocznie się dopiero w okolicach października, więc okres świąt będzie zarezerwowany na premierę nowego iPhone’a 5S. Mimo to „tani iPhone” zgodnie z planem ma mieć premierę we wrześniu.

Jeśli chodzi o iPada, Kuo mówi, żeby nie oczekiwać iPada mini z Retiną, oraz jakiegokolwiek iPada mini w tym roku. Ewentualnie Apple może nam przedstawić iPada 5. Kuo podejrzewa też, że może to być The Budget iPad, czyli tańsza wersja iPada z ekranem 9,7″.

Jak będzie to wyglądało w rzeczywistości? Pozostaje nam tylko czekać i nasłuchiwać informacji z mniej lub bardziej wiarygodnych źródeł.

To Top