Gry na iOS i OS X

BioShock Infinite dostępny na komputery Mac!

Bioshock Infinite - Mac OS X

Trzecia gra spod szyldu BioShock, po pięciu miesiącach wylądowała w Mac App Store. Wersja na Mac OS X dostępna jest także w sklepie Steam, dzięki funkcji SteamPlay. Niestety, cena nie jest kusząca – gra została wyceniona na 35,99 €.

Konwersją na komputery Mac, tradycyjnie zajęło się studio Aspyr, które na „jabłkowe” komputery przeniosło już inne topowe gry, jak Borderlands, czy Call of Duty: Modern Warfare.

W grze wcielamy się w detektywa Brookera DeWitta, który zostaje wysłany do XX-wiecznego, podniebnego miasta Columbia, gdzie jego zadaniem jest odnalezienie dziewczyny o imieniu Elizabeth. Bohater trafia w sam środek konfliktu pomiędzy ludźmi, którzy więzili kobietę, a tymi, którzy chcą ją wykorzystać do przejęcia władzy w latającej fortecy. Największym przeciwnikiem, będzie jednak SongBird, który był strażnikiem Elizabeth, podczas jej niewoli. Zadanie nie jest łatwe, lecz żeby ułatwić jego wykonanie, bohater jest wyposażony w umiejętności (tak jak w poprzednich częściach Bioshock) oraz zestaw zróżnicowanych broni.

Osobiście, mimo dosyć wysokiej ceny, polecam zakupić grę. BioShock Infinite naprawdę wciąga, nie tylko pod względem fabularnym, ale również czysto rozrywkowym. Rozwiązania zaimplementowane w tej produkcji zapewniają dużą dynamikę starć, oraz pomimo przeniesienia lokacji z dna morza do nieba, gra nie straciła na swoim klimacie. Poniżej, możecie zobaczyć spot reklamowy towarzyszący premierze BioShock Infinite.

[youtube id=RvrnUcB8ZJc]

[download]

[appstore id=658448783]

 

To Top