Gry na iOS i OS X

[Konkurs] Borderlands 2 na Mac OS X

Borderlands 2

Borderlands 2 jest następcą gorąco przyjętej strzelaniny dla czterech graczy, która łączy intensywną rozwałkę z aspektami fabularnymi.

Borderlands 2 zawiera nowych bohaterów i klasy postaci, różnorodne obszary z oryginalnymi misjami i wrogami oraz bardziej emocjonujące bronie i wyposażenie.

Wszystkie te cechy poznamy po wylądowaniu na planecie Pandora, gdzie przyjdzie nam wyeliminować złowrogą korporację Hyperion – w pojedynkę lub w kooperacji z nawet trzema innymi graczami. Gra umożliwia wspólną zabawę na podzielonym ekranie oraz online z możliwością dołączenia i opuszczenia rozgrywki w każdej chwili.

[youtube id=”AgJ1Ho55_hM”]

Wymagania: system 10.7.5 (Lion), 10.8.2 (Mountain Lion), procesor Intel Core 2 Duo (Dual-Core) 2.2GHz, 4 GB RAM, 13 GB HDD, karta graficzna (ATI): Radeon HD 2600 lub (NVidia): Geforce 8800 z 256 MB VRAM.

Grę można kupić w sklepie muve.pl.

[margin_border /]

Konkurs

Przy współpracy z muve.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać grę Borderlands 2 na OS X w wersji cyfrowej. Zwycięzcę, który otrzyma klucz umożliwiający bezpłatne pobranie gry, wyłonimy w ramach losowania. Aby wziąć w nim udział, wystarczy skorzystać z poniższego formularza. Dołączenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Sponsorem nagrody jest sklep muve.pl.

muve.pl - gry na Mac OS X

Konkurs trwa do soboty, 5. października, do godz. 17:00.

Sprawdź inne konkursy z grami na Mac OS X!

To Top