Gry na iOS i OS X

[Konkurs] Call of Duty: Black Ops na Mac OS X

Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops rzuci nas w wir wydarzeń w nowym dla serii okresie historycznym – w czasie Zimnej Wojny. W związku z tym znajdziemy się między innymi w Laos, Wietnamie oraz w Związku Radzieckim.

W grze wcielamy się w postać członka oddziałów specjalnych SOG (Studies and Operations Group), który weźmie udział w najtajniejszych akcjach z tamtego okresu.

Nasz bohater, w tej części serii, ma swój głos i możliwość komentowania zdarzeń zachodzących wokół niego. Jako żołnierz specjalnej komórki CIA może korzystać z licznych legalnych i nielegalnych środków, niekonwencjonalnych broni, będzie poruszał się na ziemi, w wodzie oraz zasiądzie za sterami śmigłowca.

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, gra posiada najlepszy ze znanych dotąd w serii Call of Duty tryb multiplayer, zawierający kreator postaci, możliwość ustawiania trybów gry, perków, killstreaków klas na nierankingowych serwerach, rotację map, oraz globalne rankingi graczy.

Kolejną nowością w Call of Duty: Black Ops jest możliwość zdobywania pieniędzy, między innymi w trakcie misji. Opcję tę można wykorzystać do kupowania nowych rzeczy, zawierania kontraktów na specjalne wyzwania oraz zawierania zakładów.

[youtube id=T3NQWqL14jc]

Wymagania: system 10.7.4 (Lion), 10.8 (Mountain Lion), procesor Intel Core 2 Duo (Dual-Core) 2.4 GHz, 4 GB RAM, 15 GB HDD, karta graficzna (ATI): Radeon HD 3870 lub (NVidia): Geforce 650M z 512 MB VRAM.

Grę można kupić w sklepie muve.pl.

[margin_border /]

Konkurs

Przy współpracy z muve.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać grę Call of Duty: Black Ops na OS X w wersji cyfrowej. Zwycięzcę, który otrzyma klucz umożliwiający bezpłatne pobranie gry, wyłonimy w ramach losowania. Aby wziąć w nim udział, wystarczy skorzystać z poniższego formularza. Dołączenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Sponsorem nagrody jest sklep muve.pl.

muve.pl - gry na Mac OS X

Konkurs trwa do soboty, 5. października, do godz. 17:00.

Sprawdź inne konkursy z grami na Mac OS X!

To Top