Informacje i nowości

iPhone 4 wraca do Indii

iPhone 4

Zgodnie z przypuszczeniami, jakie w ubiegłym tygodniu wysnuło India Times, Apple przywróciło do sprzedaży w Indiach iPhone’a 4 o pojemności 8 GB.

Jest to tym samym najtańszy smartphone Apple na tym rynku, za pomocą którego firma z Cupertino chce odbudować swoją pozycję i zahamować spadającą w Indiach sprzedaż iPhone’ów.

Cena jest jednak znacząco wyższa, niż początkowo przypuszczano. Wynosi bowiem 23000 rupii, czyli około 370 dolarów amerykańskich. Początkowo spodziewano się, że iPhone 4 powróci do sprzedaży w cenie na poziomie 240$.

Trzeba zauważyć, że chociaż iPhone 4 wspiera jeszcze najnowszego iOS w wersji 7, to nie jest już przykładem szybkości i wydajności. Być może niedługo nieco się to poprawi, wraz z wprowadzeniem iOS 7.1. Po wydaniu czwartej bety wielu użytkowników raportowało, że system na iPhone’ie 4 działa znacząco lepiej, a animacje są o wiele płynniejsze.

[product id=iPhone_4]

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2014/01/21/as-expected-iphone-4-once-again-available-in-india-as-less-expensive-option/]

To Top