Plotki

Kolejne przecieki – zdjęcie baterii i przedniego panelu iPhone’a 6

iPhone 6 - baterie

Ostatnie dni obfitują w przecieki z Azji. Zdjęcia, które pojawiły się dzisiaj pokazują przedni panel iPhone’a 6 oraz baterie do kolejnego smartfona Apple.

Przedni panel został zestawiony z iPhone’em 5s, dzięki czemu bez problemu możemy porównać ich wielkość. Poza rozmiarem, panel ma taki sam układ wycięć i raczej w tej kwestii nie nastąpią żadne zmiany.

iPhone 6

Kolejne zdjęcie, opublikowane przez francuski portal nowhereelse.fr przodujący w tego typu przeciekach, pokazuje baterie do iPhone’a 6. Niestety zdjęcie nie wnosi zbyt wiele. Można jedynie stwierdzić, że baterie wydają się podobne do tych, które są stosowane w iPhone’ach obecnie.

iPhone 6

Jak najczęściej bywa w tego typu przypadkach, nie można potwierdzić, że zdjęcia są w pełni autentyczne i faktycznie przedstawiają elementy, które zostaną wykorzystane przy produkcji docelowej wersji urządzenia.

[margin_border /]

Wcześniej w tym tygodniu pojawiły się zdjęcia przedstawiające plany elementów konstrukcyjnych iPhone’a 6, oraz zdjęcie matrycy, na którego podstawie oszacowano wymiary kolejnej generacji smartfona.

[source name=”MacRumors” url=http://www.macrumors.com/2014/04/15/iphone6-batteries-production/][source name=”MacRumors” url=http://www.macrumors.com/2014/04/15/iphone6-front-panel/]

To Top