Plotki

Problemy z produkcją baterii są powodem opóźnień w przygotowaniu iPhone’a 6 z ekranem 5,5″

iPhone Air

Według The Commercial Times, 5,5-calowy iPhone 6 boryka się z opóźnieniami wynikającymi z problemów związanych z produkcją baterii.

Według raportu, większy brat oczekiwanego, 4,7-cealowego iPhone’a 6, ma być niewiarygodnie cienki, co bezpośrednio rzutuje na wymiar baterii. Te mają mieć zaledwie 2 mm grubości. Producenci baterii mają poważne trudności, aby spełnić wymagania Apple i najwyraźniej jest to powodem opóźnień.

Wcześniej już kilkakrotnie pojawiały się wzmianki, że o ile iPhone 6 z ekranem 4,7″ pojawi się jesienią, to wersji 5,5″ możemy spodziewać się najwcześniej przed świętami, pod koniec roku. Teraz spekuluje się, że większy model trafi do sprzedaży najwcześniej na początku 2015 roku.

Nie mniej jednak, nawet jeśli urządzenie trafi do sprzedaży później, Apple najprawdopodobniej zaprezentuje oba modele jednocześnie, na tej samej konferencji.

[source url=http://9to5mac.com/2014/04/22/taiwanese-media-claims-5-5inch-iphone-6-to-be-very-thin-special-battery-components-causing-delays/ name=9to5mac]

To Top