Koncepty i wizualizacje

Porównanie iPhone’a 6 z ekranem 4,7″ z urządzeniami konkurencji

iPhone 6 i konkurencja

Unbox Therapy przygotowało porównanie wielkości iPhone’a 5s z 4-calowym ekranem, oraz oczekiwanego iPhone’a 6 z ekranem 4,7″ z urządzeniami konkurencji, takimi jak 4,95-calowy Nexus i 5,7-calowy Galaxy Note 3.

Przy okazji zostaje zwrócona uwaga na prawdopodobną zmianę w układzie przycisków – w kolejnej, większej generacji iPhone’a, przycisk usypiania/budzenia może zostać przeniesiony z górnej krawędzi na boczną, tak aby bez problemu można go było używać, trzymając smartphone w ręce.

[youtube id=”eTcsOFJazD0″]

[margin_border /]

Oprócz powyższego filmu, swoje porównanie przygotował użytkownik forum MacRumors – deuxani. iPhone’a 6 zobaczymy w zestawieniu z jego Androidowymi konkurentami.

iPhone 6 i konkurencja

iPhone 6 i konkurencja

iPhone 6 i konkurencja

 

Dużo plotek wskazywało na to, że Apple będzie starało się zwiększyć rozmiar ekranu iPhone’a, tak aby jak najmniej zwiększyły się wymiary samego urządzenia. Wizualizacja urządzenia użyta do porównania zakłada proporcje pewnych elementów identyczne jak w iPhone’ie 5s. I mimo, że iPhone ma „tylko” ekran 4,7″, jest nieco większy (wyższy/dłuższy) niż 5,2-calowy LG G2 i 5-calowy Nexus 5.

Oczywiście to tylko fakt wynikający z powyższego porównania. Należy pamiętać, że ostateczny kształt, wygląd i wymiary urządzenia nie są jeszcze znane.

[source name=”MacRumors” url=http://www.macrumors.com/2014/04/23/iphone-6-case-compared-to-iphone-5s/][source name=”MacRumors” url=http://www.macrumors.com/2014/04/23/iphone-6-size-compared-android/]

To Top