Plotki

Apple może już w przyszłym tygodniu zaktualizować MacBooki Air

MacBook Air

Według najnowszych doniesień MacGeneration, Apple może już w przyszłym tygodniu zaktualizować linię MacBooków Air. Informacje zostały przedstawione w oparciu – podobno – o wiarygodne źródła i według nich, firma przygotowuje się do wprowadzeniu na przełomie kwietnia/maja nowych urządzeń z ekranami 11 i 13 cali.

Ostatnia aktualizacja MacBooków Air odbyła się w czerwcu 2013, wyposażając je w procesory Intel Haswell, szybszą pamięć oraz WiFi w technologii 802.11ac.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, nowe modele mogą otrzymać procesory: 1,4 GHz i5-4260U, 1.4 GHz i5-4350U lub 1.5 GHz i5-4360U. Warto zauważyć, że układ 4350U był dostępny już w zeszłym roku, jednak Apple nie zdecydowało się na użycie go w tamtejszych urządzeniach. Biorąc pod uwagę fakt, że aktualizacja (o ile oczywiście się odbędzie), zostanie dokonana „po cichu”, bez konferencji, zmiany będą jedynie „kosmetyczne”.

Inne, liczne doniesienia wskazują także, że Apple pracuje nad MacBookiem (Air?) z ekranem 12″, który ma być cieńszy, lżejszy i tańszy niż obecne Airy. Do tego producent ma  ponoć zrezygnować w nim z wiatraków, zastosować zupełnie nowy gładzik, oraz ekran Retina.

[source name=”MacRumors” url=http://www.macrumors.com/2014/04/24/updated-macbook-airs-next-week/]

To Top