Sprzęt Apple i akcesoria

iPhone 6 i 6 Plus – galeria zdjęć

iPhone 6 czy też iPhone 6 Plus może się podobać bardziej lub mniej, to rzecz gustu a o tym się nie dyskutuje. Jedni twierdzą, że nowy design iPhone’a różny od poprzedników to zły kierunek i teraz iPhone przypomina wszystkie inne smartfony, inni są zauroczeni nowymi zaokrągleniami. Olbrzymia sprzedaż iPhone’a 6 i utrzymujące się problemy z dostępnością w zasadzie na całym świecie, świadczą, że raczej nowy iPhone się podoba i to bardzo.

Bez względu na to, czy iPhone się podoba, czy też nie, jednego nie sposób mu odmówić. Podobnie jak wszystkie inne produkty Apple tak i iPhone 6 jest absolutnie doskonale wykonany z materiałów najwyższej jakości a tej jakości wykonania z pewnością zazdroszczą wszyscy inni, z Samsungiem na czele producenci smartfonów. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do wyglądu iPhone’a w najnowszej odsłonie, to z dużym prawdopodobieństwem, z chwilą wzięcia go do ręki, wątpliwości co do jego doskonałości znikną.

Postanowiłem zebrać dla Was w jednym miejscu trochę grafik prezentujących doskonałość wykonania iPhone’a 6 i 6Plus. Jeśli komuś są potrzebne zdjęcia wysokiej jakości np. do druku, to kilka takich znaleźć możecie tutaj /kliknij/.

 

iPhone6-34FR-SpGry_iPhone6plus-34FL-SpGry_Homescreen-PRINT iPhone 6 silver left and photo lens iPhone 6 silver green iPhone6_34FL_3-Color-Spaced_Homescreen-PRINT-2 iPhone 6 spacegray flower front

iPhone 6 left iPhone 6 silver flower iPhone6_PF_SpGry_iPhone6_PB_SpGry_iPhone6_PSL_SpGry_Homescreen-PRINT iPhone 6 back space gray
iPhone6-34R-SpGry_iPhone6Plus-34L-SpGry-flwr
iPhone 6 space gray flower iPhone 6 goldiPhone 6 and 6 Plus space gray side

iPhone 6 gold photo lens iPhone 6 all colours iPhone 6 gold front iPhone 6 and 6 Plus fron green

A Wy jakie macie odczucia co do nowego designu iPhone’a 6 czy też 6 Plus?

[source name=Apple url=http://apple.com/iphone-6]

To Top