Naszymi oczami

iPhone 6 i 6 Plus – dłuższy czas oczekiwania w Apple Online Store

Tydzień temu, w dniu premiery iPhone 6 i 6 Plus w Polsce, czyli 24.października (pisaliśmy o tym tutaj), mogliśmy zamówić go w internetowym sklepie AppleStore z czasem oczekiwania 5-7 dni dla iPhone’a 6 oraz 1-2 tygodnie dla iPhone’a 6Plus. Dzisiaj, dokładnie tydzień po polskiej premierze, cierpliwość miłośników nowego iPhone’a jest jeszcze bardziej nadwyrężona, bo czasy te są jeszcze dłuższe. Wynoszą odpowiednio 7-10 dni dla modelu iPhone 6 i aż 3-4 tygodnie dla modelu iPhone 6Plus.

Nie wiadomo, czy fakt, że na większego iPhone’a 6 czeka się dłużej jest wynikiem większej jego popularności, czy też tego, że Apple produkuje je w mniejszej ilości. Wiadomo natomiast, że taki stan rzeczy nie występuje tylko w Polsce, lecz na całym świecie. Choć marne to pocieszenie, to w każdym jednym sklepie internetowym Apple w różnych krajach, mamy dokładnie takie same terminy oczekiwania. Wydaje się, że do końca roku sytuacja się nie poprawi, bo przecież idą święta, a nie ma większej przyjemności jak zrobić sobie lub bliskiej osobie prezent w postaci najnowszego iPhone’a.

[half]

iPhone 6 Plus - 4 tygodnie oczekiwania.

iPhone 6 Plus – 4 tygodnie oczekiwania.

[/half] [half_last]

iPhone 6 - 10 dni oczekiwania.

iPhone 6 – 10 dni oczekiwania.

[/half_last]

Moimi oczami.

Miłośnicy Apple nie grzeszą cierpliwością. Potrafią jechać kilkaset kilometrów, stać nawet kilka dni, aby dostać nowość od Apple już w pierwszym dniu jego premiery. Ani Samsung ani żadna inna marka nie ma tak kochającego elektoratu. Problemy z dostępnością nowego iPhone’a dotyczyły wszystkich wcześniejszych modeli. Da się jednak zauważyć, że zapotrzebowanie na niego z modelu na model rośnie, co znaczy, że magia Apple podbija kolejne serca, serca które zostały zarażone i dorosły do decyzji o zmianie swojego dotychczas używanego telefonu na tego wyjątkowego z logiem jabłka. Ludzie, o których tu mowa, często nie chcą kupować obecnego modelu, bo już słuchają i czytają wiele o nadchodzącym nowym i w ciągu jeszcze wielu miesięcy przed jego premierą, już o nim marzą.  Dlatego właśnie, kiedy już ten nowy model się pojawia, to w ciągu kilku dni sprzedaje się 10 mln. sztuk a w kolejnych miesiącach są problemy z dostępnością. Przychodzi jednak w końcu ta długo wyczekiwana, piękna chwila, kiedy cierpliwość zostaje nagrodzona i wszyscy wyczekujący stają się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Co ciekawe, ta radość zwykle trwa przez długi czas użytkowania naszego iPhone’a bo użytkownicy sprzętów Apple po prostu je kochają.

A czy Wy kochacie swoje iPhony?

To Top