Plotki

iPad Pro. Tajemnicze przecieki z fabryki Foxconn

Na francuskim portalu, który słynie z trafnych przedpremierowych prezentacji, znów pojawił się kolejny wyciek. Przypuszczalnie mamy podgląd na iPad’a Pro. Grafiki pojawiły się za pośrednictwem pracownika Foxconn, który tym wybrykiem prawdopodobnie podpisał sobie „dobrowolną” rezygnacje z pracy. Zacieramy ręce mając podgląd na nadchodzącego wielkimi krokami, Wielkiego iPad’a Pro.

Król tabletów nadchodzi?

Pracownik, który zdobył szkice zauważa, że ​​początkowe fazy badań dla większego iPada zostały wstrzymane latem ubiegłego roku. Apple miało rzekomo pracować nad nowymi prototypami, ale sukces iPhona 6 Plus, pokazał że urządzenia z wielkimi wyświetlaczami coraz bardziej budzą zainteresowanie i powrócono do projektu. Dodaje, że masowa produkcja urządzenia rozpocznie się już wkrótce. Analizując fotografię zauważamy, że grubość tabletu szacować można pomiędzy 6,9 i 7,5 mm. Głośniki zmienią swoje dotychczasowe położenie. Możliwe że nowy sprzęt zaoferuje nam system audio, gdzie obydwie krawędzie iPada zostaną wykorzystane na potrzeby dzwięku. Wcześniejsze plotki sugerują, że iPad Pro wyposażony będzie w ekran pomiędzy 12,2 i 12,9 cala wraz z procesorem A8X, 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz Touch ID.

ipadprosketch-800x385

Na potwierdzenie tej tezy, japoński magazyn Mac Fan opublikował możliwe schematy nadchodzącego urządzenia, sugerując, że tablet będzie posiadać 12,2-calowy wyświetlacz Retina i nosić dumną nazwę „iPad Air Plus”. Obecnie nie wiadomo, kiedy Apple zdecyduje się na ujawnienie światu rąbka tajemnicy na temat swojego nowego dziecka. Analitycy są przekonani, że przy obecnym szale na duże wyświetlacze, nowego iPada możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

[source name=Nowhereelse.fr url=http://www.nowhereelse.fr/ipad-pro-air-plus-croquis-103671/]

To Top