Informacje i nowości

Złoty iPhone 6 128 GB za 3,5 miliona dolarów?

Złoty iPhone w konfiguracji pojemnościowej 128 GB, kosztuje w Polsce katalogowo 3 849 zł, co jest i tak stosunkowo dużo. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu ktoś z Was ma kilka milionów dolarów luzem, a dokładniej 3,5 zawsze może sobie kupić iPhone’a w którym nazwa złoty jest nie tylko kolorem. 3,5 miliona dolarów to przy obecnym kursie blisko 13 milionów złotych.

złoty iPhone

Firma Goldgenie ma nam do zaoferowania wyjątkowego iPhone’a 6 128 GB wykonanego z 24 karatowego żółtego złota, platyny lub różowego złota i pokrytego pięknie wyciętymi kamieniami szlachetnymi i nie są to to ozdoby Swarovskiego. Dosłownie setki maleńkich diamentów, rubinów, szafirów lub innych kamieni szlachetnych zdobią krawędź tego iPhone’a. Nowa seria złotego iPhone’a 6 nazwana „Diament Ecstazy” zaczyna się od około 15 tysięcy dolarów, w zależności od opcji, a w najwyższej konfiguracji sięga prawie 4 milionów dolarów. Trzeba przyznać mają rozmach.

Sprawdźcie sami ofertę firmy pod adresem www.goldgenie.com, jest na co popatrzeć. Oferują oni nie tylko produkty z logiem nadgryzionego jabłka.

[source name=iMore url=http://www.imore.com/how-about-35-million-iphone-6-bedazzled-24kt-gold-and-diamonds]

To Top