Informacje i nowości

Pierwsza stacja dokująca do Apple Watch

Wciąż nie znamy dokładnej daty rozpoczęcia sprzedaży Apple Watch, a przynajmniej dokładniejszej niż miesiąc kwiecień. Jeśli nie możesz doczekać się aby rozpocząć obkupować się w akcesoria do nowego gadżetu to wiedz, że już teraz możesz w serwisie Kickstarter zakupić pierwszą stację dokującą do Apple Watch.

ChronosDock to, przynajmniej w założeniu, luksusowa stacja do ładowania urządzenia naręcznego Apple. Jej twórcy – Kickshark, mówią, że stworzyli „najbardziej wystawny kawałek dokującej biżuterii jaki tylko zdołali sobie wyobrazić”. Stacja ma kosztować „tylko” 99 dolarów ale jej twórcy twierdzą, że zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta użytkowników.

Według nas wygląda trochę nudno ale oceńcie sami:

 

Jak do tej pory widzieliśmy tylko jedną stację dokującą do Apple Watch. Zaprezentowaną ją na targach CES. Urządzenie o nazwie Bandstand było tylko trochę brzydsze od ChronosDock. Zobaczcie sami:

bandstand-standzout

ChronosDock nie wygląda tragicznie ale nie zdaje się naprawdę krzyczeć, że kosztuje bardzo dużo pieniędzy i przez to nie będzie pasować do złotej edycji Apple Watch. Jeśli nie mamy pomysłu jak zrobić coś naprawdę pięknego i ekskluzywnego to zróbmy chociaż coś co wygląda oryginalnie, a nie tylko pozuje na bardzo kosztowny i luksusowy produkt.

Ważący kilogram ChronosDock sprawdzi się ewentualnie jako spory przycisk do papieru. W przedsprzedaży można go kupić za 99 $ lub 129 $, w zależności od dostępności. Trwają również prace nad złotą wersją, która ma kosztować 499 dolarów. Jak Wam się podoba to urządzenie?

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/311819/first-luxury-apple-watch-dock-looks-cheap-boring/]

To Top