Informacje i nowości

Apple przedłuża program wymiany baterii w iPhonie 5

iPhone 5 - iOS 7 – odblokuj

Bateria w iPhonie to coś co chyba od początku produkcji tego urządzenia podlega największej dyskusji. Sam czas pracy na niej w praktycznie każdym modelu ogranicza się do jednego dnia. Praktycznie, oczywiście wszystko to jest uzależnione tym jak korzystamy z naszego urządzenia (prawie bez korzystania z internetu iPhone 5S potrafi mi nawet wytrzymać 3 pełne dni – testowałem nie dawno).

Co do modelu iPhone’a 5 czyli troszkę zapomnianego urządzenia który był ze wszystkich modeli chyba obrzucony największą falą krytyki, firma Apple wprowadziła (oczywiście nie teraz) dwa programy: program wymiany przycisku power oraz wymiany baterii. Data zakupu urządzenia które obejmuje bezpłatna wymiana baterii powinna mieścić się pomiędzy wrześniem 2012 i styczniem 2013. Oczywiście dla pewności zawsze można sprawdzić naszego iPhone’a po numerze seryjnym na stronie wsparcia Apple. Firma przedłużyła program wymiany baterii i będziemy jeszcze mogli wymienić ją do początku 2016 roku.

Osoby posiadające iPhone’a 5 zachęcam do sprawdzenia czy ich urządzenie bierze udział w darmowych wymianach tych dwóch podzespołów. W tym celu należy przejść na jedną z dwóch niżej podanych stron:
1. program wymiany baterii w telefonie iPhone 5,

2. program wymiany przycisku Usypianie/Budzenie w telefonie iPhone 5,

i tam wprowadzamy nasz numer seryjny który bierzemy z ustawień telefonu (Ustawienia/Ogólne/To urządzenie/Numer serjny). Jeżeli nasze urządzenie się kwalifikuję należy udać się z nim do najbliższego  autoryzowanego punktu sprzedaży produktów Apple i tam zostawić iPhone’a.

Zachęcam raz jeszcze do sprawdzenia, może akurat ktoś z Was całkowicie za darmo odświeży sobie iPhone’a.

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/314475/apple-extends-iphone-5-battery-replacement-program-2016/]

To Top