Informacje i nowości

Specjalna klawiatura do Pixelmatora

Pixelmator to na ten moment najlepsza alternatywa dla Photoshopa w Mac App Store. Sam często używam go do tworzenia grafik np. na AppleCenter. Program jest niesamowicie intuicyjny, posiada wiele skrótów klawiaturowych, które wypadałoby poznać, lecz nie jest to łatwe.

Na pomoc przychodzi klawiatura stworzona przez EditorsKeys specjalnie pod program Pixelmator, na podstawie przewodowej klawiatury Apple z klawiaturą numeryczną.

keyboard-feature

Klawiatura z pewnością ułatwia prace z Pixelmatorem, a na pewno przyspiesza, ponieważ dużo szybciej użyjemy skrótu klawiaturowego, niż najedziemy kursorem myszy na przyciski poszczególnych funkcji. Niestety w recenzjach tej klawiatury znalazłem wiele zażaleń dotyczących jakości naklejek na klawiszach. Podobno po dłuższej pracy na urządzeniu same odpadają i szybko się wycierają.

Klawiaturę można zakupić tutaj. Według mnie cena, jaką twórcy życzą sobie za swój sprzęt, jest kosmiczna. Za tego typu urządzenie 129,99 € ? Chyba lekka przesada…

 

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/08/01/pixelmator-keyboard-by-editors-keys-review-a-no-brainer-for-pixelmator-users/]

 

To Top